hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-19

Poważny wypadek w Niegowici. Mężczyznę reanimowali strażacy.Dziś około godziny 11:20 w miejscowości Niegowić (gmina Gdów) doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu dostawczego oraz osobowego. Na miejscu zdarzenia poszkodowanego mężczyznę reanimowali strażacy.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem osobowym marki Ford nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi dostawczemu Iveco w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Najprawdopodobniej kierujący Fordem zasłabł za kierownicą podczas jazdy. Na miejsce zdarzenia jako pierwsi przyjechali strażacy, mężczyzna, który jechał Fordem był nieprzytomny, strażacy prowadzili resuscytację do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego, który zabrał poszkodowanego do szpitala. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu. Dokładne przyczyny całego zdarzenia oraz śmierci mężczyzny będą ustalane. Na miejscu pracowały służby: OSP Gdów, OSP Pierzchów, OSP Niegowić, JRG Wieliczka, ZRM oraz policja.


   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka