hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-11-08

Powiatowe eliminacje w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopcówW dniu 07listopada 2017 r. na sali Kampusu w Wieliczce, odbyły się drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Udział w nich wzięli uczniowie z Gdowa, Niepołomic i Wieliczki.


W wyniku rozegranych spotkań chłopców, kolejne miejsca zajęły szkoły:

1. PCKZiU Wieliczka
2. ZS Niepołomice
3. ZS Gdów

W rozgrywkach drużynowych dziewcząt:

1. PCKZiU Wieliczka
2. ZS Niepołomice
3. ZS Gdów

Skład zwycięskich drużyn PCKZiU: Baran Justyna, Oleś Gabriela, Olchawska Anna oraz Głowacki Arkadiusz, Tylek Michał i Faliński Marcel.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.


MOS Wieliczka   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka