.
Opublikowano: 2015-02-27

Powiatowy Dzień Kobiet z Klubem ONA Wieliczka


Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie z naszego powiatu na wyjątkowe wydarzenie! Będziemy świętować Dzień Kobiet pełną parą! Norbi i zaśpiewa słynny kawałek, "Kobiety są gorrrrrące". Poza tym czeka na Was moc atrakcji: pokazy bielizny, pokazy mody, metamorfozy wizerunku a także konkursy z cennymi nagrodami i wiele, wiele innych!

 
Post użytkownika Klub ONA Wieliczka.


Event rozpocznie się w niedzielę, 8 marca br. roku o godzinie 16:00 w Kampusie Wielickim. Wstęp oczywiście bezpłatny. Na Powiatowy Dzień Kobiet z Klubem ONA Wieliczka osobiście zaprasza gwiazda wieczoru - NORBI.

Podczas Dnia Kobiet z Klubem ONA Wieliczka na wszystkie panie będzie czekać moc atrakcji, jak chociażby: pokazy bielizny i strojów kąpielowych, mody codziennej i wieczorowej, metamorfozy uczestniczek, koncert Norbiego, pokaz barmański z degustacją drinków bezalkoholowych czy pokazy tańca. To oczywiście nie wszystko - będzie można wygrać mnóstwo nagród. Do rozdania podczas Dnia Kobiet będą 24 zestawy z linii Golden Oils ufundowane przez firmę Bielenda. czy 18 zestawów do twarzy z linii Skin Clinic Professional. To oczywiście tylko część nagród, które będzie można zdobyć.

 


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022