hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-09-21

Powstanie około 500 miejsc parkingowych w Niepołomicach, Podłężu, Staniątkach i Woli BatorskiejDziś, tj. w czwartek 21 września marszałek województwa Jacek Krupa oraz burmistrz Niepołomic Roman Ptak podpisali umowę o unijną dotację na wybudowanie parkingów park&ride oraz punktów przesiadkowych.


Nowe miejsce, które w sumie zaoferują 472 miejsca parkingowe dla samochodów, 32 dla motocykli oraz blisko 260 dla rowerów powstaną w Niepołomicach, Staniątkach i Woli Batorskiej. Budowa ta ma zakończyć się do końca przyszłego, 2018 roku. Cała inwestycja jest warta w sumie ponad 23 mln zł. Dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM) wynosi około 15,3 mln zł. Parkingi będą wyposażone w ładowarki dla aut elektrycznych. Te bezpłatne miejsca postojowe będą dostępne dal osób posiadających bilet komunikacji zbiorowej.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka