.mediaexpert

Opublikowano: 2022-01-13

Pożar domu na ul. Sadowej w Wieliczce. Na miejscu 10 zastępów straży pożarnej.Obecnie w Wieliczce 10 zastępów straży pożarnej walczy z pożarem poddasza domu przy ulicy Sadowej.


W budynku mieszkalnym typu bliżniak ogień pojawił się na poddaszu, na razie nie są znane przyczyny pożaru. Na szczęście ze wstępnych informacji wynika, że nie ma osób poszkodowanych – wszyscy zostali ewakuowani z budynku. Na miejscu zdarzenia pracują strażacy z JRG Wieliczka, OSP Wieliczka, OSP Czarnochowice, OSP Kokotów, OSP Chorągwica - łącznie 10 zastępów. Oprócz tego policja oraz pogotowie energetyczne. Na miejsce dojechał komendant powiatowy PSP mł. bryg. Leszek Kasiński.   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021