.


leroy merlin


Opublikowano: 2020-08-01

Pożar domu w Bodzanowie [zdjęcia]W środę wieczorem w miejscowości Bodzanów doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Z ogniem walczyło kilkudziesięciu strażaków z JRG PSP w Wieliczce oraz jednostek OSP z terenu naszego powiatu.


Do pożaru doszło 29 lipca przed godziną 22:00. Na szczęście nikomu nic się nie stało, mieszkańcy opuścili płonący budynek przed przybyciem straży pożarnej. Oprócz JRG PSP Wieliczka do walki z ogniem zadysponowano jednostki OSP Bodzanów, OSP Biskupice, OSP Trąbki, OSP Staniątki oraz OSP Podłęże. Na miejsce przybyła również policja oraz ZRM. Po ugaszeniu pożaru działania strażaków polegały na oddymieniu pomieszczeń oraz skontrolowaniu budynku przy użyciu kamery termowizyjnej. Przyczyny pożaru wyjaśnia policja.

Pożar domu w Bodzanowie [zdjęcia] - zobacz zdjęcia   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek