.


Opublikowano: 2023-10-03

Praca w Krakowie — na GoWork znajdziesz setki ogłoszeń, które czekają na Ciebie!Szukając pracy w Krakowie nie wolno pominąć setek ogłoszeń dostępnych na GoWork.pl. Portal oferuje opcje, które ułatwiają i skracają czas potrzebny na znalezienie wymarzonego zatrudnienia. Istotną zaletą są także opinie o pracodawcach, które pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.


Setki ofert pracy i miliony potencjalnych pracowników

Poszukiwanie nowej pracy czy pracy dodatkowej, a z drugiej strony także odpowiednich pracowników, odbywa się dziś głównie w sieci. Internet to medium, które pozwala dotrzeć do największej liczby potencjalnych kandydatów w najkrótszym czasie. Wspomaga także sam proces aplikowania czy przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Dlatego szukając dziś pracy lub pracownika nie wolno pomijać największych portali internetowych, które publikują ogłoszenia od pracodawców i zapewniają do nich darmowy dostęp wszystkim kandydatom. Takim serwisem jest GoWork.pl, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych witryn w kraju, ale kojarzona głównie z opiniami o pracodawcach. Portal zawiera jednak również setki ogłoszeń z każdego miasta kraju.

Stronę co miesiąc odwiedza niemal 4 mln unikatowych użytkowników. Taki ruch sprawił, że GoWork.pl zajął 2. miejsce w rankingu badania Gemus/PBI, które wyznaczyło najchętniej odwiedzane portale pracy w kraju. Wśród takiej liczby potencjalnych kandydatów łatwo znaleźć odpowiedniego pracownika, dlatego firmy chętnie współpracują z GoWork.pl i właśnie tu publikują swoje oferty.

Pracy szukaj wygodnie, łatwo i szybko

Serwis jest łatwy w obsłudze i intuicyjny. Daje użytkownikom kilka opcji, które usprawniają poszukiwanie pracy i aplikowanie na najlepsze oferty. Pracy w Krakowie można tu szukać, wykorzystując jedynie kryterium lokalizacji, ale strona pozwala też bardziej zawęzić swoje oczekiwania. Osoby szukające pracy w Krakowie jako sprzedawca znajdą tu ogłoszenia dla siebie: https://www.gowork.pl/praca/sprzedawca;st/krakow;l. Nie trzeba jednak wpisywać konkretnego stanowiska, jeśli użytkownik nie jest jeszcze zdecydowany.

Wystarczy ograniczyć się jedynie do branży, np. obsługi klienta:https://www.gowork.pl/praca/obsluga-klienta;st/krakow;l. Filtry dają możliwość wskazania także tego, że poszukujemy pracy dodatkowej, zdalnej, hybrydowej, mobilnej czy na konkretną część etatu i w oparciu o daną umowę. Filtrowanie ogłoszeń to opcja wspierająca samodzielne prowadzenie poszukiwań, ale GoWork.pl pozwala także łatwo i szybko założyć konto użytkownika, uzupełnić osobisty profil zawodowy, czyli skróconą wersję CV oraz udostępnić do rekruterom.

Dzięki temu praca niejako znajduje kandydata sama. Wszystkie najlepsze oferty można wrzucać do prywatnego koszyka. To miejsce, w którym kandydat łatwo porówna ogłoszenia, które wybrał i zawsze wróci do nich w dowolnym momencie. Jeśli wszystkie dotyczą tego samego stanowiska, warto skorzystać z opcji multi aplikowania. Dzięki niej nie trzeba przesyłać swojego CV do każdej z wybranych firm z osobna. Wystarczy jedno kliknięcie, a nasze dokumenty trafią do wszystkich pracodawców naraz.

Szukasz pracy w Krakowie? Mamy oferty i opinie o pracodawcach!

GoWork.pl to nie tylko drugi najpopularniejszy serwis pracy w kraju, który odwiedza co miesiąc 4 mln użytkowników. To także portal, na którym znajdziemy 6,5 mln merytorycznych opinii o pracodawcach z całej Polski i z każdej możliwej branży. Oceny wystawiane firmom przez ich byłych i obecnych pracowników to doskonałe uzupełnienie ofert pracy. Dzięki forum GoWork.pl kandydat poszukujący zatrudnienia w Krakowie szybko i łatwo sprawdzi, czy przedsiębiorstwo, o którym myśli rzeczywiście jest warte jego uwagi. Na forum pracownicy dyskutują o wszystkich kwestiach najważniejszych dla każdej osoby poszukującej pracy.

Mowa tu m.in. o rzeczywistych stawkach zarobków, polityce przyznawania premii, atmosferze panującej w zespole, kontaktach z kadrą zarządzającą, kształtach procesów rekrutacyjnych itd. Na forum znajdziemy zarówno anonimowe opinie, jak i dłuższe, profesjonalne wywiady, w których wiele osób postanowiło podzielić się swoją historią zawodową. Takie wpisy dają wgląd w realną sytuację wielu firm i pozwalają wybrać naprawdę najlepszego możliwego pracodawcę, który zapewnia takie warunki zatrudnienie, na jakich nam zależy.

Opinie pomagają rekrutować najlepszych kandydatów

Z drugiej strony forum z opiniami GoWork.pl jest ważnym narzędziem także dla samych pracodawców, którzy, dzięki publikowanym tam oceną, otrzymują cenne wskazówki i informacje o tym, co jeszcze należy usprawnić, a co jest na dobrym poziomie. Dziś mnóstwo osób dokonując jakichkolwiek wyborów, nie tylko zawodowych, kieruje się opiniami innych. Sprawdzamy opinię, gdy chcemy coś kupić, gdzieś wyjechać czy wybrać się do restauracji. To potężne narzędzie employer brandingu.

Dbając o swoich pracowników i o ich opinie na forum GoWork.pl pracodawca może stworzyć wizerunek firmy, jako miejsca, w którym ludzie po prostu chcą pracować. To wielka przewaga na rynku w czasach, gdy deficyty kandydatów do pracy widać w coraz większej liczbie branż. Nie da się przyciągać odpowiednich kandydatów bez skutecznego employer brandingu. GoWork.pl już od 2005 roku pomaga pracodawcom w osiąganiu ich celu. Portal przyczynia się również do walki z mobbingiem i innymi nieuczciwymi praktykami, wciąż spotykanymi na rodzimym rynku zatrudnienia.

artykuł sponsorowany


   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022