.


Opublikowano: 2018-04-30

Pracownia pozytywnych inspiracji. Głosuj na projekt wielickiej biblioteki!„Pracownia Pozytywnych Inspiracji” to projekt Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wieliczce obejmujący cykl warsztatów rękodzielniczych, na których uczestnicy będą mieli okazję poznać wiele technik rękodzielniczych, tradycyjnych i nowoczesnych form tworzenia ozdób świątecznych, biżuterii, haftu.


W ramach projektu odbędzie się również kurs szycia i kroju. Nasze spotkania mają na celu integrację osób starszych i zapewnienie im ciekawej formy spędzenia wolnego czasu. Dzięki nim seniorzy będą mogli w pełni uczestniczyć w życiu społecznym.

Aby projekt mógł wygrać należy na niego zagłosować w sklepach Tesco:
• Kraków, ul. Wielicka 259
• Kraków, ul. Kapelanka 42
• Kraków, ul. Kapelanka 58
• Kraków, ul. Babińskiego 69
• Skawina, ul. 29 listopada 21A

Jak głosować?

To proste. Wystarczy zrobić zakupy w jednym z wyżej wymienionych sklepów. Za każdy paragon otrzymają państwo jeden żeton, który należy wrzucić do urny z nazwą projektu. Każdy żeton jest dla nas na wagę złota. Głosowanie potrwa od 7 maja do 4 czerwca 2018 roku.

Do dzieła !!
   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022