carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-08-02

Program TVP1 „Kawa czy herbata?” jutro z Wieliczki


TVP1 podczas trwania tegorocznego Tour de Pologne emituje specjalne wydania programu „Kawa czy herbata?”. Odcinki te nadawane są z różnych miejscowości gdzie odbywa się Tour de Pologne. Już jutro ekipa tego programu śniadaniowego pojawi się w Wieliczce.Program “Tour de Pologne - Kawa czy herbata?” przedstawia nam kulisy tego kolarskiego wyścigu, a gośćmi są m.in. znani kolarze czy aktorzy. Oprócz tego w programie zostaną zaprezentowane atrakcje turystyczne miejscowości, z których program jest nadawany. Nie zabraknie również występów muzycznych. Program prowadzą Paulina Chylewska i Paweł Pochwała.


.......  Program będzie transmitowany jutro rano tj. 3 sierpnia 2013 r. w godz. 8:00 – 8:45. Ekipa programu rozgości się na placu Kościuszki, a konkretnie przed szybem Regis. Wcześniej odcinki “Tour de Pologne - Kawa czy herbata?” transmitowane były z m.in. Bukowiny Tatrzańskiej, Nowego Targu, Zakopanego czy Krakowa.  

W związku z 70. TdP wielickie autobusy zmieniają trasę

 


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka