carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-08-24

Przegląd Tygodnia 17.08.15 – 23.08.15


Kolejny tydzień za nami, zapraszamy na jego podsumowanie. Przedstawiamy #26 Przegląd Tygodnia na WieliczkaCity.pl – Zapoznaj się ze wszystkimi materiałami, jakie opublikowaliśmy na naszej stronie w ostatnim tygodniu.

 
Poniedziałek 17.08.2015 r.

Tydzień rozpoczęliśmy od informacji szachowych. Pisaliśmy o wakacyjnym odpoczynku wielickich szachistów w Jastrzębiej Górze oraz o XIII meczu szachowo - brydżowy Wieliczka – Bochnia. Następnie zapowiedzieliśmy kolejną edycję gry miejskiej organizowaną przez wielicką bibliotekę - „Zwiadowcy - Strażnicy Wielickiej Książnicy”, która wystartuje już we wrześniu. Na koniec informowaliśmy o wypadku podczas remontu – mężczyzna spadł z wysokości 10 metrów. Tego dnia w naszym dziale „TV” pojawiła się kolejna videorelacja, tym razem z Cudownej Mocy Bukietów w Podstolicach.

Wtorek 18.08.2015 r.

We wtorek zamieściliśmy relację z kolejnej Familijnej Niedzieli, która znów zgromadziła na wielickim rynku mnóstwo młodych widzów i ich rodziców. Tego dnia pisaliśmy również o zwłokach mężczyzny, które płynęły z nurtem rzeki Raby oraz o remoncie drogi powiatowej w Kokotowie. We wtorek można było znaleźć u nas również zapowiedź oraz szczegółowy program tegorocznego, IX Wielickiego Miodobrania. Tego dnia nasz dział „TV” wzbogacił się o kolejną videorelację. Tym razem na przygotowanym filmie przedstawiamy aktualną sytuację jeśli chodzi o przygotowania w naszej gminie do Światowych Dni Młodzieży. Na filmie można zobaczyć prace jakie aktualnie są wykonywane w Kampusie Miłosierdzia.

Środa 19.08.2015 r.

We środę zapowiedzieliśmy również kolejny Wieczór Przedsiębiorcy, tym razem z Fabianem Błaszkiewiczem. Zamieściliśmy również informacje o uroczystości XXXV rocznicy powstania NSZZ "Solidarność" w Wieliczce podczas których na wielickiej arenie odbędzie się m.in. koncert zespołu Baciary. Pojawiły się również u nas zdjęcia przedstawiające wielicki rynek z nową dawką zieleni. Natomiast w dziale „TV” kolejny film – tym razem videorelacja z wielickiej części VII etapu 72. Tour de Pologne.

Czwartek 20.08.2015 r.

Tego dnia pisaliśmy o grupie rozwojowej dla kobiet mieszkających w Gminie Wieliczka. Informowaliśmy również o szkoleniach, które wkrótce rozpoczną się w Kampusie Wielickim – Szkoła Trenerów Biznesu zaprasza, rekrutacja jeszcze trwa. Również we czwartek nasz dział z wielickimi mistrzami parkowania wzbogacił się o kolejne zdjęcie.

Piątek 21.08.2015 r.

W piątek informowaliśmy o pijanym kierowcy, który na widok policji zaczął uciekać. Pisaliśmy również o wielkiej akcji radiowo-telewizyjna Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info w Wieliczce.

Sobota 22.08.2015 r.

W sobotę informowaliśmy o kolizji samochodu dostawczego z osobowym oraz zamieściliśmy pełną relacje z Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info. Od 6 rano do 12 wielicki rynek zamienił się w jedno wielkie studio radiowo – telewizyjne. Opublikowaliśmy fotorelację z tego wydarzenia, a następnie w naszym dziale „TV” pojawił się film, krótka relacja z wizyty TVP Info oraz RMF FM w Wieliczce.Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka