carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-06-11

Przybij 5 Natalce na Allegro


Mamy tylko kilka miesięcy na uzbieranie kwoty, która pozwoli na wyleczenie Natalki. Przybij 5 Natalce to kolejna inicjatywa, która miejmy nadzieję pozwoli uzbierać pieniądze na leczenie małej wieliczanki.


Natalka to niespełna dwuletnia, ciekawa świata dziewczynka. W styczniu 2014 roku wykryto u niej nowotwór złośliwy (neuroblastoma IV stopnia). Od tego czasu trwa jej walka z chorobą. Jej rodzice i przyjaciele robią wszystko by ją wspomóc. A pomoc jest potrzebna i to konkretna - na kolejny etap leczenia potrzeba 600 000 zł. Dzięki wsparciu wielu osób udało im się zebrać już ponad 51 000 zł. To jednak za mało. Przybij 5 Natalce na Allegro, to kwota, której wydatku nie poczujesz, a każda 5 daje rodzicom nadzieję, że Natalka z Wieliczki będzie żyć - wejdź na Allegro i przybij 5 NatalceAby przybić 5 Natalce na Allegro nie trzeba posiadać konta na Allegro!


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021