hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2015-02-17

Puls Wieliczki - wydanie lutowe


Już w piątek w Wasze ręce oddajemy kolejny numer PULSU WIELICZKI. Jak zwykle znajdziecie w nim mnóstwo relacji, ciekawostek, zwiastunów, wywiadów.

 
Specjalnie dla naszych czytelników o swojej pracy i muzycznej drodze opowie Katarzyna Oleś-Blacha, solistka Opery Krakowskiej, laureatka Nagrody Kulturalnej Burmistrza Wieliczki. W fascynującą podróż do Drohobycza – solnego miasta Ukrainy zabierze nas Aldona Maria Pawłyk, a sekret na przepyszny, słodki słonecznikowiec zdradzi Cafe KULTURA. To wszystko i dużo, dużo więcej w lutowym PULSIE WIELICZKI. Dostępny w stałych punktach dystrybucji.

CKiT


Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza