.


leroy merlin


Opublikowano: 2020-11-15

Pyszne burgery prosto do domuBistro Posolone zaprasza na najlepsze w mieście burgery! Od teraz również z dowozem do domu.


Naprawdę dobry burger musi mieć charakter, a charakter wynika z dodatków. W Bistro można wybierać wedle nastroju i apetytu – od burgerów rzetelnie klasycznych po te inspirowane smakami włoskimi czy angielskimi. Na wegetarian czeka wersja bezmięsna po brzegi wypełniona różnymi rodzajami sera.

A jeśli nie burger? Bistro Posolone serwuje pyszne makarony, sałatki oraz kuszące słodkości. Ostatnio do smacznych propozycji dołączyła sezonowa zupa i pierogi – ruskie, z mięsem.

W związku z pandemicznymi obostrzeniami Bistro Posolone serwuje dania wyłącznie na wynos. Zamówienia można składać codziennie od 11.00 do 20.30 pod numerem telefonu 12 278 75 20. Odbiór osobisty (Bistro znajduje się tuż obok szybu Daniłowicza) lub z dowozem do domu. Koszt transportu 10 zł, gratis dla zamówień powyżej 40 zł.Menu oraz zasięg dowozu można sprawdzić tutaj: https://www.kopalnia.pl/bistro-posolone

   Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek