hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-11-15

Pyszne burgery prosto do domuBistro Posolone zaprasza na najlepsze w mieście burgery! Od teraz również z dowozem do domu.


Naprawdę dobry burger musi mieć charakter, a charakter wynika z dodatków. W Bistro można wybierać wedle nastroju i apetytu – od burgerów rzetelnie klasycznych po te inspirowane smakami włoskimi czy angielskimi. Na wegetarian czeka wersja bezmięsna po brzegi wypełniona różnymi rodzajami sera.

A jeśli nie burger? Bistro Posolone serwuje pyszne makarony, sałatki oraz kuszące słodkości. Ostatnio do smacznych propozycji dołączyła sezonowa zupa i pierogi – ruskie, z mięsem.

W związku z pandemicznymi obostrzeniami Bistro Posolone serwuje dania wyłącznie na wynos. Zamówienia można składać codziennie od 11.00 do 20.30 pod numerem telefonu 12 278 75 20. Odbiór osobisty (Bistro znajduje się tuż obok szybu Daniłowicza) lub z dowozem do domu. Koszt transportu 10 zł, gratis dla zamówień powyżej 40 zł.Menu oraz zasięg dowozu można sprawdzić tutaj: https://www.kopalnia.pl/bistro-posolone

   Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka