.


leroy merlin


Opublikowano: 2020-10-30

Pyszne jedzenie na wynosBistro Posolone zaprasza na najlepsze w mieście burgery! Od teraz można je kupić również bez frytek. W menu pojawiły się zupa oraz pierogi.


Naprawdę dobry burger musi mieć charakter, a charakter wynika z dodatków. W Bistro można wybierać wedle nastroju i apetytu – od burgerów rzetelnie klasycznych po te inspirowane smakami włoskimi czy angielskimi. Na wegetarian czeka wersja bezmięsna po brzegi wypełniona różnymi rodzajami sera.

A jeśli nie burger? Bistro Posolone serwuje pyszne makarony, sałatki oraz kuszące słodkości. Ostatnio do smacznych propozycji dołączyła sezonowa zupa i pierogi – ruskie, z mięsem.

W związku z pandemicznymi obostrzeniami Bistro Posolone serwuje dania wyłącznie na wynos. Zamówienia można składać codziennie od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu 12 278 75 20. Odbiór osobisty.
   Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek