.


leroy merlin


Opublikowano: 2020-01-14

Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2020Powoli zbliża się kolejna, 14. już edycja Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Znane są już pierwsze informacje na temat tej największej imprezy rajdowej w Wieliczce.


Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2020 odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia br. Według wstępnych informacji organizatora czyli Automobilklubu Krakowskiego, tegoroczna edycja tej imprezy będzie wyglądała podobnie jak przed rokiem czyli trasy zostaną wyznaczone nie tylko w samej Wieliczce czy naszej gminie, ale również w okolicznych gminach. Rok temu odcinki specjalnie rozgrywane były w okolicach Łapanowa i Gdowa. Czy w tym roku będą to te same odcinki? Jeszcze nie wiadomo, ale jak informuje Małgorzata Dybczyk, sekretarz zarządu Automobilklubu Krakowskiego, organizator będzie chciał poprowadzić trasy na Pogórzu Wielickim. Wkrótce zapewne poznamy szczegóły dotyczące tegorocznych tras rajdu.

Niewątpliwie istotną informacją dla sympatyków tej imprezy jest fakt, że już teraz potwierdzono rozegranie sobotniego wieczornego prologu w centrum Wieliczki oraz niedzielnego odcinka specjalnego ulicami naszego miasta.
   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek