carrefour








.



leroymerlin



Opublikowano: 2014-10-23

Razem, bo warto – schola DEUS EST!


W dniu 19 października w parafii p.w. św. Michała Archanioła w Pawlikowicach miało miejsce niezwykłe wydarzenie w ramach obchodów Dnia Papieskiego oraz przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

 
Podczas Mszy zaśpiewały połączone schole z Pawlikowic, Strumian i Wieliczki pod wspólną nazwą DEUS EST! , co oznacza BÓG JEST!. Schola zaprezentowała repertuar, który wykona podczas koncertu „Nigdy więcej wojny” . W bardzo krótkim czasie, bo zaledwie w ciągu trzech prób, przygotowano cztery piosenki. Jeszcze do niedawna obce sobie dziecięce twarze, teraz wspólnym głosem wołają o pokój na świecie. To piękne przeżycie zarówno dla dzieci, jak i opiekunów scholii, którzy zrezygnowali z występowania pod własnymi nazwami.

DEUS EST! –70 różnych charakterów, 70 serc, młodsi i starsi…RAZEM, bo WARTO!

Razem, bo warto – schola DEUS EST! - zobacz zdjęcia





35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022