hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-02-19

Rehabilitacja wychodzi na zdrowieOstatnie miesiące upłynęły głównie na siedząco. Z jednej strony groźba ze strony koronawirusa i niejednokrotnie zdalna praca czy nauka, z drugiej zaś pora roku. Niskie temperatury oraz wiszący nad głową smog nie zachęcają do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Tymczasem boli kręgosłup, dokucza stara kontuzja… Co robić?


Pomóc może wizyta w poradni rehabilitacyjnej. W tej prowadzonej przez Uzdrowisko Kopalnia Soli „Wieliczka” czekają lekarze specjaliści rehabilitacji medycznej oraz doświadczeni fizjoterapeuci. Konsultacja oraz indywidualnie dobrana terapia specjalistyczna to pierwszy krok do pozbycia się przykrych dolegliwości.

Naprawdę warto wybrać się do specjalisty, bo rehabilitacja na własną rękę może okazać się nie tylko nieskuteczna, ale wręcz szkodliwa. Pracownicy Uzdrowiska potrafią nie tylko fachowo doradzić i przygotować program ćwiczeń oraz zabiegów (fizykoterapia, kinezyterapia, masaże), ale też zmotywować i zachęcić do dbałości o zdrowie.

Poradnia rehabilitacyjna znajduje się na powierzchni w budynku „Młyn Solny”. Oferuje kompleksową rehabilitację narządu ruchu i układu nerwowego. Opiekuje się pacjentami m.in. z zespołami bólowymi kręgosłupa, chorobą zwyrodnieniową stawów, cierpiących na choroby reumatyczne. Z pomocy specjalistów z Uzdrowiska korzystają osoby po urazach, operacjach ortopedycznych i neurochirurgicznych, z przewlekłymi zaburzeniami neurologicznymi. Kontakt: 12 278 73 68, 12 288 75 37, uzdrowisko@kopalnia.pl, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.


   
Wilson


 


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021