carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-06-04

Relacja z Festiwalu Wielickich Artystów


31 maja na Rynku Górnym w Wieliczce miało miejsce niecodzienne wydarzenie – po raz pierwszy w historii ponad 500 artystów skupionych wokół 17 grup, zespołów, chórów i orkiestr działających pod patronatem Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zaprezentowało swoje umiejętności w formie warsztatów, prezentacji, koncertów, happeningów.

fot. CKiT/ Eva Hajduk, P. Krzyżak

Była to okazja do wspólnych zabaw, śpiewu, tańca i malowania pod okiem wielickich artystów. Zwieńczeniem Festiwalu było pamiątkowe zdjęcie wszystkich grup artystycznych działających pod patronatem CKiT, wykonane z podnośnika wozu strażackiego. Wkrótce zaprezentujemy kolejną niespodziankę - materiał filmowy z tego wydarzenia. Podczas Festiwalu Wielickich Artystów zbieraliśmy również fundusze na rzecz małej Natalki z Wieliczki, chorej na nowotwór złośliwy Neuroblastoma IV stopnia. Dziękujemy za hojność i wasze wielkie serca!

CKiT

Relacja z Festiwalu Wielickich Artystów - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka