carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-31

Relacja z kolejnego spotkania Mamma Mia


Tym razem w ramach cyklu MAMMA MIA gościliśmy panią Elżbietę Beatę Suchanik, szefową Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Wieliczce, z którą rozmawiałyśmy o zachowaniach prozdrowotnych i profilaktyce, a także o tym...

Mamma Mia / fot. CKiT/Eva Hajduk

...co każdy rodzic powinien wiedzieć w kwestii chorób zakaźnych. W myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” prowadząca wyjaśniła, jak zachowywać się w przypadku kontaktu z chorobami zakaźnymi i w jaki sposób przeciwdziałać niepożądanym powikłaniom infekcji. W drugiej części spotkania skupiłyśmy się na bezpiecznym przechowywaniu żywności i zasadach zdrowego odżywiania.


.......  Prowadząca radziła m. in. jak zadbać o prawidłową sylwetkę i w jaki sposób rozpoznać produkty, które są przeterminowane. Duży nacisk został położony również na konieczność kształtowania u dzieci odpowiednich postaw i zachowań prozdrowotnych, szczególnie odpowiedniej diety.

CKiT  

SMAKOWITY CZWARTEK: Pierogi grabskie - relacja

 


Relacja z kolejnego spotkania Mamma Mia - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021