carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-09

Relacja z Turnieju w Szachach Szybkich w Janowicach


W świetlicy środowiskowej w Janowicach odbyła się pierwsza edycja Turnieju w Szachach Szybkich ZOSTAŃ MISTRZEM, nad którym patronat objął Burmistrz Wieliczki.

Turniej szachowy w Janowicach / fot. CKiT/P.Krzyżak

W turnieju udział wzięło blisko 80 uczestników, wielu z nich to dzieci i młodzież uczestnicząca w bezpłatnych zajęciach szachowych organizowanych w świetlicy przez CKiT. Zwycięstwo w grupie pań przypadło Paulinie Gajek, kolejno II i III miejsce zajęły Dorota Kozak i Elżbieta Duda. W grupie mężczyzn tryumfowali kolejno: Florian Wrona, Jan Paweł Gawor i Aleksander Strzelczyk. Na zwycięzców czekały puchary, dyplomy oraz nagrody, które wręczył gość specjalny arcymistrz Jan Krzysztof Duda - prawdziwy szachowy geniusz, zdobywca brązowego medalu na Mistrzostwach Polski.


.......  Była też chwila na autografy oraz pytania do mistrza zadawane przez uczestników turnieju. Na wszystkich zawodników czekały wejściówki do Parku Linowego ufundowane przez Xtreme Park oraz słodkości podarowane przez cukiernię Elżbiety i Andrzeja Bieniaków. Serdecznie podziękowania kierujemy również do sędziów: Jerzego Cholewy, Bogumiły Ślęczki oraz Marty Miękina  

CKiT

IMHR: Peter Gabriel. Live in Athens - relacja

 

Relacja z Turnieju w Szachach Szybkich w Janowicach - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021