carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-06-14

Relacja z wernisażu Marka Skubisza„Właściwie to nie ja jestem autorem tych fotografii. Ja je tylko zauważyłem. Trafiłem w czas i miejsce. Utrwaliłem.


I na koniec traktuję jako własną twórczość” - w taki sposób o swoich fotografiach opowiada Marek Skubisz, członek Wielickiej Grupy Twórców ART-KLUB, którego wernisaż wystawy fotografii odbył się w minioną sobotę w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Otwarciu wystawy towarzyszył muzyczny występ włoskiego duetu Debora Ranieri (śpiew) oraz Alex Ferraris (klawisze). Wystawę „Wodą malowane” można oglądać w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce do 11 lipca. Serdecznie zapraszamy!

/CKiT/

Relacja z wernisażu Marka Skubisza - zobacz zdjęcia


   


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022