carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-12

Relacja ze spotkania Aktywni z pasją: W pogoni za światłem


W Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce rozpoczęliśmy nowy cykl spotkań, które będą odbywać się w każdy drugi wtorek miesiąca.

Pierwsze spotkanie Aktywni z pasją / fot. Eva Hajduk

AKTYWNI Z PASJĄ to projekt współtworzony przez młodych, kreatywnych ludzi, którzy lubią działać, dzielić się swoimi doświadczeniami, wrażeniami, pasjami, a także chcą nieustannie rozwijać się i inspirować całe otoczenie. Gościem pierwszego spotkania był Kuba Wierzchowski – miłośnik fotografii i entuzjasta wędrówek po górach.


.......  Efektem połączenia tych dwóch pasji są niezwykłe zdjęcia, przede wszystkim polskich i słowackich gór, prezentowane już w m. in. w Bunkrze Sztuki, na Międzynarodowych Targach w Łodzi czy też na Zjazdach Górskich w Szczawnicy. Mogliśmy również usłyszeć wyjątkowe historie związane z jego kilkuletnią przygodą z fotografią.  

Wielicki Uniwersytet Dziecięcy - rusza kolejna edycja

 


Relacja ze spotkania Aktywni z pasją: W pogoni za światłem - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021