.
Opublikowano: 2023-05-19

Rodzinny Turniej Carcassonne i majowy wieczór z planszówkamiJuż 26 maja po raz kolejny odbędzie się wieczór z planszówkami w wielickiej bibliotece. Zagrać będzie można w godzinach 17.00 – 21.00. Turniej Carcassone rozpocznie się o godz. 18.00.


W ten wyjątkowy piątekbiblioteka zaprasza rodzinnie i zachęca do wzięcia udziału w Rodzinnym Turnieju Carcassonne – gry, która cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat! Na zwycięzców czekać będą świetne planszówkowe nagrody ufundowane przez MBM w Wieliczce. Nie od dziś wiadomo, że w Wieliczce i okolicach jest już wielu mistrzów gotowych do zmierzenia się z innymi graczami. W Turnieju może wziąć udział każda osoba powyżej 7 roku życia. Regulamin dostępny na www.biblioteka.wieliczka.eu.

Zapisy do udziału w Turnieju:
- e-mail: mlodziez@biblioteka.wieliczka.eu
- tel.: 12 385 88 10 wew. 508
- osobiście w Dziale dla Dzieci i Młodzieży wielickiej biblioteki

Ponadto do dyspozycji czytelników, jak zawsze trafi całe mnóstwo gier z naszych zbiorów. Na Wieczór planszówek - dla każdego bez wyjątków - WSTĘP WOLNY

Partnerem wydarzenia jest Centrum Gier Bard.

Autor: Katarzyna Piątek35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022