carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-10-12

Rondo przy Piłsudskiego – Asnyka. Będzie czy nie będzie oddane do użytku w tym miesiącu?


Według wcześniejszych informacji rondo na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Asnyka miało być oddane do użytku za trzy dni. Wygląda na to, że tak się jednak nie stanie. Przyjdzie nam czekać do końca roku? Dłużej?

fot. WieliczkaCity.pl

Prawie miesiąc temu Roman Leśniak z ZDW w Krakowie poinformował, że zaawansowanie prac na rondzie przy Piłsudskiego – Asnyka to około 80%, przewidywany termin oddania ronda do użytku to 15 października br. Podobną datę zapowiadała również na łamach Dziennika Polskiego Magdalena Duda z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Dziś, kiedy zbliża się zapowiadany termin otwarcia ronda zapytaliśmy ZDW w Krakowie czy nic nie uległo zmianie. Okazuje się, że obecnie terminy wyglądają zupełnie inaczej. Jak pisze dziś Roman Leśniak:

„Rondo - jak pogoda pozwoli - to do końca października będzie zrobiona nawierzchnia. Termin zakończenia robót jest jeden na całą inwestycję - 30 listopada 2015 r. Pozostaje jeszcze uzyskanie DECYZJI O POZWOLENIU NA UŻYTKOWANIE - tak że termin otwarcia dla ruchu może się nieco wydłużyć.”


Rondo przy Piłsudskiego – Asnyka. Będzie czy nie będzie oddane do użytku w tym miesiącu? - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka