.
Opublikowano: 2018-10-17

"Rozmowy przy wspólnym stole - NIEPODLEGŁOŚĆ"Z przyjemnością informujemy, że dostaliśmy się do kolejnego projektu „Rozmowy przy wspólnym stole” zorganizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.


Do programu zostały przyjęte 22 biblioteki z całej Polski, a wśród nich my! Ogromnie się cieszymy i zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w pierwszym spotkaniu pt. "Rozmowy przy wspólnym stole - NIEPODLEGŁOŚĆ", które odbędzie się w dniu 25.10.2018 r., w godzinach 10:00-13:00, w sali konferencyjnej w Wielickiej Mediatece.

Będziemy rozmawiać o świętowaniu niepodległości i o tym czym jest dla nas osobiście Naszym celem jest wypracowanie i przetestowanie w bibliotece modelu dobrej rozmowy. Chcemy, żeby wspólne rozmowy stały się szansą na spotkanie osób z różnych środowisk, w różnym wieku i o różnych poglądach, mieszkających w naszej miejscowości.

Wierzymy, że nasza biblioteka jest świetnym miejscem do dobrego dialogu na każdy ważny temat.

Organizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Inicjatywa ta wspierana jest przez Fundusz Obywatelski zarządzany przez Fundacja dla Polski.

Na spotkanie należy się zgłosić do dnia 19 października, wysyłając zgłoszenie: ksowa@biblioteka.wieliczka.eu lub zgłaszając się telefonicznie: 12 278-30-75

REGULAMIN oraz OŚWIADCZENIA dostępne na stronie internetowej P i MBP Wieliczka

   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022