hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-05-17

Rozszczelnienie instalacji w zakładzie Coca-ColaDziś, tj. w poniedziałek 17 maja około godziny 04:30 doszło do awarii i rozszczelnienia instalacji w zakładach Coca-Cola HBC Polska w miejscowości Staniątki.


Do zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Wieliczka oraz OSP Staniątki. Gdy strażacy dotarli na miejsce stwierdzili rozszczelnienie instalacji z wodorotlenkiem sodu 50%. Na miejsce zdarzenia wezwano również specjalistyczną grupę ratownictwa chemiczno - ekologicznego z JRG 6 Kraków. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zebrali oraz wypompowali rozlaną substancję do zbiorników. Substancja ta nie stanowiła zagrożenia dla okolicznych mieszkańców.   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka