hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2019-09-26

Rusza długo wyczekiwany sezon ligowy!209 dni, tyle minęło od ostatniego meczu ligowego w Solnym Mieście. 3 marca nasze Tygrysice zmierzyły się wtedy w fazie play-off z aktualnym beniaminkiem Ligi Siatkówki Kobiet, drużyną Wisły Warszawa.


Od tego czasu doszło do wielu zmian w szeregach naszej drużyny. Skład został w większości przemeblowany, ale nadal drzemie w nas ogromne zaangażowanie i wola walki.

Nasze zawodniczki w ciągu okresu przygotowawczego wzięły udział w 3 turniejach, w których rozegrały 10 meczów, które podzieliło się na 31 setów. Pierwsze szlify miały miejsce podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Mielca, który zakończyliśmy na 3 miejscu. Tydzień później udaliśmy się na turniej do Tarnowa, gdzie również powalczyliśmy o Puchar Prezydenta tego miasta, finalnie kończąc zmagania na 2 miejscu. W mijający weekend byliśmy organizatorem bardzo mocno obsadzonego Turnieju o Solną Piłkę, w którym wzięły udział cztery drużyny z LSK, jedna z Bundesligi i oczywiście nasze Tygrysy. Turniej kończymy na 4 miejscu ustępując jedynie DevelopResowi Rzeszów, RoteRabenVilsbiburg i L.Eclerc Radomce Radom.

Pierwszym ligowym rywalem będzie drużyna AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, czyli drużyny z którą spotkaliśmy się w ostatniej kolejce rundy zasadniczej ubiegłego sezonu, a wynik był bardzo korzystny dla naszej drużyny, która wygrała 3:1, mimo, że pierwszy set był dla naszych rywalek.

Nie mamy nic przeciwko, aby w najbliższą sobotę rezultat był identyczny a wielickie Tygrysy rozpoczęły sezon od pewnej wygranej!

Mecz został zaplanowany na sobotę 28 września na godzinę 20:00.

Od nowego sezonu wprowadziliśmy również bilety na nasze mecze. Koszt jednorazowego biletu wstępu na dany mecz został ustalony na 5 PLN, a dzieci i młodzież do 18 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej wchodzi za darmo.

Serdecznie Państwa zapraszamy w sobotni wieczór na halę Solnego Miasta w Wieliczce. Zainaugurujmy wspólnie nowy sezon i pokażmy jak dopingować na najwyższym poziomie. W końcu razem tworzymy jedną wielką Solną Rodzinę!

Ze Sportowym Pozdrowieniem
WTS Solna Wieliczka


   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka