hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-05-04

Ruszył punkt szczepień przeciwko COVID-19 w Solnym MieścieDziś, 4 maja 2021 r., uruchomiony został miejski punkt szczepień masowych przeciwko Covid-19 w Wieliczce. Punkt ten znajduje się w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto” przy ul. Kościuszki 15.


Punkt w Solnym Mieście czynny jest codziennie w godz. 8.00 do 18.00. Szczepienie dokonywane jest szczepionkami AstraZenca i Moderna. Szczepienia prowadzone są przez firmę Liberandum Ratownictwo Medyczne, która z końcem ubiegłego roku przed Solnym Miastem uruchomiła punkt pobierania wymazów na COVID-19.

- W dniu dzisiejszym planowaliśmy rozpocząć szczepienia o godzinie 12.00, jednak szczepionki dostarczone zostały około godz. 14.45 i faktycznie wówczas rozpoczęliśmy akcję szczepień masowych w Wieliczce. Na dzień dzisiejszy mamy zarejestrowane 380 osób do szczepienia. Z uwagi na opóźnienie w rozpoczęciu akcji zwiększona została załoga niezbędna do obsługi punktu szczepień i wydłużony czas otwarcia w dniu dzisiejszym tak by wszyscy zarejestrowani zostali zaszczepieni. Na kolejne dni planowane jest szczepienie od 600 do 800 osób dziennie. - wyjaśnia Łukasz Sadkiewicz prezes spółki Solne Miasto.

Na szczepienie można się umówić wchodząc na stronę pacjent.gov.pl lub dzwoniąc pod bezpłatny numer telefonu 989.


Ruszył punkt szczepień przeciwko COVID-19 w Solnym Mieście - zobacz zdjęcia   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka