hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2019-07-23

Salty Inspirations Jazz Festival 2019Zapraszamy do udziału w niecodziennym wydarzeniu – przed nami druga edycja festiwalu Salty Inspirations Jazz Festival w ramach projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.


Na wielickiej scenie plenerowej wystąpią: wybitny kompozytor, pedagog, pianista i wizjoner polskiego jazzu – Leszek Kułakowski z zespołem w programie „Love Song” oraz trio jazzowe „Chopin na strunach” w oryginalnym składzie: gitara, kontrabas i skrzypce z udziałem Romualda Erenca, Piotra Rodowicza i Macieja Strzelczyka. Nad całością ze sceny będzie czuwała Elżbieta Lewicka z Radia Rzeszów, która wprowadzi słuchaczy w meandry muzyki jazzowej.

Muzyka improwizowana zawsze budzi duże emocje; nie mamy wątpliwości, że nie inaczej będzie tym razem za sprawą wspaniałych artystów zaproszonych do udziału w koncercie.

„Jazz” co to za muzyka?! Przekonajcie się sami już 3 sierpnia 2019 r. od godz. 19.00 w malowniczej scenerii Rynku Górnego w Wieliczce.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/

   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza