hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-16

Samochód dostawczy zderzył się z ciągnikiem siodłowym. Jedna osoba poszkodowana.Dziś, tj. w piątek 16 kwietnia w miejscowości Kłaj doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu dostawczego oraz ciągnika siodłowego. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem dostawczym marki Mercedes jadąc drogą powiatową w miejscowości Kłaj, nie zachował ostrożności i uderzył w tył pojazdu marki Renault. Kierujący samochodem dostawczym doznał urazu dolnych kończyn i został zabrany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy podczas prowadzonych działań usuwali z drogi m.in. plamę oleju kuchennego, który był transportowany przez jeden z pojazdów biorących udział w zdarzeniu.


   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka