.mediaexpert

Opublikowano: 2022-01-04

Samochód dostawczy zderzył się z osobowym na skrzyżowaniu ul. Niepołomskiej i DK94Dziś tj. 4 stycznia około godziny 19:00 w Wieliczce na skrzyżowaniu ulicy Niepołomskiej z drogą krajową 94 doszło do zderzenia samochodu dostawczego z samochodem osobowym.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem dostawczym/kurierskim jadąc od Niepołomic i skręcając na skrzyżowaniu w lewo w kierunku Bochni, wymusił pierwszeństwo na jadącym na wprost przez skrzyżowanie od strony Wieliczki kierowcy Seata. Doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu pracowała policja, ZRM oraz straż pożarna: JRG Wieliczka i OSP Wieliczka. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Samochód dostawczy zderzył się z osobowym na skrzyżowaniu ul. Niepołomskiej i DK94 - zobacz zdjęcia


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021