.


Opublikowano: 2021-05-26

Samochód stoczył się i przejechał po 38-letnim kierowcy38 letni kierowca próbował zatrzymać samochód który się stoczył. Pojazd przejechał po nim i uderzył w budynek gospodarczy.


Do wypadku doszło 20 maja br na jednej z posesji w miejscowości Winiary ( gmina Gdów). Stał tam zaparkowany samochód osobowy marki Renault. W pewnym momencie zaczął się on staczać po pochyłym terenie w stronę budynku gospodarczego. Gdy zobaczył to 38-letni kierowca, próbował zatrzymać samochód. Samochód przejechał po mężczyźnie i uderzył w ścianę budynku. Kierowca z obrażeniami klatki piersiowej oraz żeber został zabrany do szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci z Komisariatu Policji w Gdowie ustalają okoliczności tego zdarzenia, w szczególności czy pojazd był prawidłowo zabezpieczony bądź czy miał usterkę techniczną.


KPP Wieliczka35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022