carrefour


.


leroymerlin

Opublikowano: 2021-02-15

Samochód wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenieWczoraj, tj. 14 lutego, około godziny 15:00 w miejscowości Kłaj doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie oraz skrzynie przyłącza energetycznego.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kobieta kierująca samochodem osobowym marki Renault jadąc od Stanisławic w kierunku drogi krajowej 75 na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w ogrodzenie. Oprócz ogrodzenia uszkodzeniu uległa skrzynia przyłącza energetycznego. Na miejsce zdarzenia oprócz strażaków z JRG Wieliczka i OSP Kłaj zadysponowano Ochotniczą Straż Pożarną Szarów. Jedna osoba poszkodowana opuściła pojazd przed przybyciem służb. Oprócz straży pożarnej na miejscu pracowała policja, pogotowie ratunkowe oraz pogotowie energetyczne.   
Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek