carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-08-28

ŚDM 2016: Prace w Campus Misericordiae trwają - zdjęcia


Do Światowych Dni Młodzieży 2016 pozostał już niecały rok. Prace przygotowawcze w gminie Wieliczka cały czas trwają.

fot. Skanska

W połowie miesiąca przedstawiliśmy pełną relację z przygotowań do ŚDM2016. Opisaliśmy co już zostało wykonane oraz co będzie wykonane w najbliższym czasie, zamieściliśmy zdjęcia przedstawiające aktualny stan prac. Natomiast w naszym dziale "TV" można znaleźć film z Kampusu Miłosierdzia. Dziś prezentujemy kolejne, zdjęcia które pokazują, że prace posuwają się cały czas naprzód. Tak powstaje Kampus Miłosierdzia, który za kilka miesięcy będzie gościł miliony młodych ludzi z całego świata. A po wszystkim, pozostanie Wielicka Strefa Aktywności Gospodarczej.

ŚDM 2016: Prace w Campus Misericordiae trwają - zdjęcia - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka