hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-01-19

Siercza otworzyła swoje serca dla Kacperka - zebrano ponad 23 tysiące!17 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Sierczy odbył się koncert charytatywny „Gwiazdkowe Granie” dla 13-miesięcznego Kacperka Ryło, który potrzebuje najdroższego leku świata wartego 8 mln zł.


W przygotowania do tego przedsięwzięcia zaangażowali się pracownicy Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy, mając za sobą wsparcie Dyrekcji. Organizatorkami i pomysłodawczyniami koncertu była Katarzyna Cholewa i Grażyna Woźniak. Nie musiały długo namawiać koleżanek do pomocy. Zainteresowanie i chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu przerosło wszelkie oczekiwania. Liczba firm przekazujących przedmioty, vouchery oraz bony rosła z dnia na dzień , a ich wartość zaskakiwała. W akcję zaangażowało się Szkolne Koło Wolontariatu, uczniowie, Rada Rodziców oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Koncert rozpoczął się występem Orkiestry Dętej ze Świątnik Górnych, a następnie swoje umiejętności wokalne, instrumentalne i taneczne zaprezentowali uczniowie, rodzice, a nawet dziadkowie. W trakcie imprezy odbywała się sprzedaż cegiełek, które brały udział w losowaniu przeszło 300 nagród losowanych do późnych godzin. Na tłumnie przybyłych gości czekał domowy poczęstunek. Można było skosztować pyszności ofiarowanych przez ludzi dobrego serca. Zakończenie imprezy odbyło się w tanecznych rytmach , którym towarzyszyło serduszkowe konfetti dla Kacperka. Udało się wspólnie zebrać 23 232,25 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie i dołożyli swoją cegiełkę do zebranej kwoty.
SP Siercza


Siercza otworzyła swoje serca dla Kacperka - zebrano ponad 23 tysiące! - zobacz zdjęcia   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka