hyundai


.mazda

Opublikowano: 2022-04-19

Siercza. Popisy i drift zakończył przed policyjnym radiowozem – 5 tys. zł mandatuW czwartek 14 kwietnia w Sierczy na terenie stacji benzynowej 21-letni kierowca postanowił sprawdzić swoje umiejętności w drifcie.


21-latek w kabriolecie marki BMW jadąc wraz z pasażerem na drodze wokół dystrybutorów z paliwem zaczął „driftować” – chcąc się popisać wprowadził samochód w poślizg. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu. Na nagraniu widać również to jak zakończył się ten popis, a mianowicie - tuż przed maską nadjeżdżającego policyjnego radiowozu z krakowskiej grupy SPEED. Oprócz mandatu na kwotę 5 tys. zł i 6 pkt karnych, 21-latek stracił dowód rejestracyjny, ponieważ jak się okazało stan techniczny BMW był niewłaściwy.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021