.


Opublikowano: 2018-06-22

„SKARPETY I PAPILOTY” w wykonaniu Akademii Młodego Aktora - relacjaLisia nora gdzieś pośrodku wielkiego lasu. Lisia Mama ma dosyć prowadzenia domu i zajmowania się dziećmi. Postanawia wrócić do pracy. Tym samym w lisiej rodzinie następuje czas wielkich zmian. Mieszkańcy lisiej nory muszą poradzić sobie z nową sytuacją i podzielić się obowiązkami – tak, aby Mamalis mogła realizować się w pracy i w domu.


21 czerwca w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce obejrzeliśmy pokaz uczestników zajęć AKADEMIA MAŁEGO AKTORA pt. „Skarpety i papiloty”. Na naszej scenie wystąpili: Martyna Mrożek, Emilia Synowiec, Adam Domżał, Nikola Korzeń, Mikołaj Kasprzyk, Natalia Szatkowska, Sandra Włoch. Opiekunem grupy jest Patrycja Durska.

Fot. CKiTWieliczka

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


„SKARPETY I PAPILOTY” w wykonaniu Akademii Młodego Aktora - relacja - zobacz zdjęcia   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022