carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-26

ŚLĘCZKA Motorsport po VIII Memoriale J. Kuliga i M. Bublewicza


Wielicka załoga Rafał i Grzegorz Ślęczka startująca w barwach gospodarza imprezy Miasta i Gminy Wieliczka oraz reprezentując "SOLNE MIASTO" Sp. z o.o., wzięła udział w VIII Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który odbył się 22-23 marca br., na ulicach Wieliczki.

fot. Anna de Lorme Photography

Załoga startowała Hondą CivicVTi zajmując 3 miejsce w klasie 1 podczas sobotniego PROLOGU oraz 5 miejsce podczas niedzielnego SUPER OSu.

RAFAŁ ŚLĘCZKA: Rajdowy weekend pozytywnych emocji, tak można jednym słowem określić to co się działo podczas tego rocznego VIII Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Bardzo serdecznie dziękujemy naszemu miastu, że po raz kolejny możemy wziąć udział w tak szlachetnej imprezie, a zwłaszcza, że odbywa się on na naszym domowym podwórku. Cieszymy się bardzo, że poprzez nasz start możemy oddać hołd mistrzom kierownicy Januszowi i Marianowi, którzy już niestety odeszli od nas, aby pamięć o nich była nieustanna.


.......  Jechało nam się bardzo dobrze, zajmując 3 miejsce w klasie 1 i 16 miejsce w klasyfikacji generalnej podczas sobotniego PROLOGU. W niedzielę podczas SUPER OSu po pierwszej próbie zajmowaliśmy 3 miejsce w klasie, ale niestety deszcz pokrzyżował nam plany, zrobiło się ślisko i w drugiej odsłonie popełniliśmy kilka błędów i niestety uplasowaliśmy się na 5 miejscu w klasie 1 i 25 miejscu w klasyfikacji generalnej, ale wynik w takiej imprezie schodzi na drugi plan.  

8. Memoriał - podsumowanie i zdjęcia

 

Podczas trwania imprezy zbieraliśmy pieniążki do puszek dla Marka, który jest chory na ogólny zanik mięśni. Odbył się również przejazd pokazowy, w którym to w naszej Hondzie na miejscu pilota gościliśmy Krzysztofa, mieszkańca Wieliczki, który w prezencie od swojego brata Wojtka-zwycięzcy licytacji, mógł przejechać trasą niedzielnego SUPER OSu. Dziękujemy im za to, że wygrywając aukcje w internecie za 915 zł przekazali do puszki dużo większą kwotę 2200 zł podczas oficjalnego zakończenia VIII Memoriału.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla Janka Chmielewskiego, który przekazał Markowi swój puchar za zajęcie 2 miejsce w klasie 2 z niedzielnego SUPER OSu.

Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, którzy wsparli zbiórkę charytatywną. Pieniążki są zliczane i już niebawem podamy całą sumę, którą udało się zebrać podczas rajdowego weekendu w Wieliczce.

Wielkie dzięki, że byliście z nami :)

Start w VII Memoriale jest możliwy dzięki naszym partnerom: Miasto i Gmina WIELICZKA, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO Sp. z o.o., Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Prywatne Gimnazjum nr 7 i Prywatne Liceum nr 4 w Krakowie, DAR BUS, RUKARBUD, AUTO-ŻAK, BAZA-Usługi Diagnostyczne Bogdan Zarzyczny, Mechanika Samochodowa Dariusz Ludwin, RS Vision Robert Szczudło, Firma Ogólnobudowlana RAF-BUD Rafał Horecki, RAKO oraz Paweł Hajduk wypożyczalnia camperów małopolska.

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka