carrefour








.



leroymerlin



Opublikowano: 2014-08-07

ŚLĘCZKA Motorsport przed 23. Rajdem Rzeszowskim


W dniach 8-9 sierpnia, zostanie rozegrana 5. runda Rajdowego Pucharu Polski - 23. Rajd Rzeszowski. W sobotę organizator przewidział 3 odcinki specjalne przejeżdżane dwa razy oraz metę zlokalizowaną na rzeszowskim rynku.


Zespół rajdowy ŚLĘCZKA Motorsport, wielicka załoga Rafał i Grzegorz Ślęczka wystartują rajdową Hondą Civic VTi w klasie HRPP 20 z numerem 150.

RAFAŁ ŚLĘCZKA: 23. Rajd Rzeszowski to kolejna runda RPP w której nie mogło nas zabraknąć, ale to dzięki naszym sponsorom i partnerom, którym to bardzo serdecznie dziękujemy. Rajd Rzeszowski jest to kolejna impreza w kalendarzu Rajdowego Pucharu , która ma bardzo wysoki współczynnik trudności, więc nawet najmniejszy błąd może kosztować bardzo wiele..., więc nastawianie takie same jak w poprzednich rajdach i oczywiście meta. Zapraszamy gorąco do Rzeszowa i trzymajcie za Nas kciuki !!!


.......  Start w 23. Rajdzie Rzeszowskim jest możliwy dzięki naszym sponsorom i partnerom:

Miasto i Gmina WIELICZKA, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO Sp. z o.o., Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Prywatne Gimnazjum nr 7 i Prywatne Liceum nr 4 w Krakowie, DAR BUS, RUKARBUD, AUTO-ŻAK, BAZA-Usługi Diagnostyczne Bogdan Zarzyczny, Mechanika Samochodowa Dariusz Ludwin, RS Vision Robert Szczudło, RAKO, zmienolej.pl oraz wielicki portal informacyjny wieliczkacity.pl  

Zabawa w Zabawie 2014

 






Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka