hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-07-07

Ślisko na drogach. Przekonał się o tym motocyklista na ul. Piłsudskiego.To wydaje się być oczywiste, że w czasie deszczu na drodze należy zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość do panujących warunków. Policja bez przerwy powtarza tego typu zdania i należy o tym pamiętać.


Zachowanie szczególnej ostrożności w czasie deszczu dotyczy nie tylko kierowców, ale również pieszych, którzy przechodzą przez ulicę. Wiadomo, że na mokrej nawierzchni droga hamowania znacznie się wydłuża. Można było się o tym przekonać chociażby dziś w Wieliczce na ulicy Piłsudskiego, gdzie około godziny 15:40 kierujący motocyklem wpadł w poślizg i przewrócił się na przejściu dla pieszych nie mogąc wyhamować przed kobietą przechodzącą przez ulicę. Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania z ulicą Grottgera.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka