hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-29

Smak prosto z „Solniczki”W styczniu Kopalnia Soli „Wieliczka” uruchomiła nową firmową stołówkę. „Solniczka”, która podbiła serca górników pysznym jedzeniem, teraz zaprasza również wieliczan.


Z racji trwającej pandemii dania serwowane są na wynos. Można je zamawiać telefonicznie. Aktualne menu znajduje się na dedykowanej podstronie: www.kopalnia.pl/solniczka.

Na tradycyjne dania obiadowe, przekąski oraz zdrowe sałatki „Solniczka” zaprasza od poniedziałku do piątku. Nie dość, że w „Solniczce” jest pysznie, to jeszcze niedrogo. Zestaw dnia składający sięz zupy oraz dania głównego kosztuje zaledwie 16 zł. Zamówienia można składać w godzinach 10.00-14.30 (tel. 12 278 75 51) i odebrać osobiście lub z dowozem (transport na terenie Wieliczki, Grabówek, Sierczy, Rożnowej, Lednicy Górnej, Zabawy, Małej Wsi, Śledziejowic, Czarnochowic oraz Bogucic). Dla zakupów powyżej 30 zł dostawa jest gratis.

„Solniczka” proponuje również wyroby garmażeryjne. Pierogi, krokiety, gołąbki, a wszystko pyszne i świeże. Stołówka znajduje się na terenie Kopalni Soli „Wieliczka”. Wjazd i wejście od strony ul. Matejki (brama główna Kopalni Soli „Wieliczka” S.A.).


   


likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka