carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-10-28

Smakowite czwartki: Jajko z niespodziankami - relacjaTo było popołudnie pełne niespodzianek i dobrej zabawy. 27 października podczas kolejnej edycji cyklu Smakowite Czwartki gościliśmy w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce pierwsze w naszej gminie koło gospodyń miejskich, w którym oprócz energicznych pań działa również jeden „rodzynek”.


Spotkanie było dla Osiedlowego Koła Gospodyń „Kościuszki” okazją do zaprezentowania swojej działalności i kulinarnych talentów, ale także do świętowania pierwszych urodzin. Nie mogło więc zabraknąć urodzinowego tortu i gromkiego „sto lat”, odśpiewanego przez zgromadzonych gości.

/CKiT/

Smakowite czwartki: Jajko z niespodziankami - relacja - zobacz zdjęcia


   
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka