carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2011-10-04

Śmiertelny wypadek w Biskupicach


Dzisiejszej nocy tj. z 3 na 4 października 2011 roku w Biskupicach doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, pojazd marki Renault, jadąc w kierunku Zabłocia, z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu a następnie dachował.

Na miejscu zginął kierujący, 23-letni mężczyzna. Pojazd został zabezpieczony do badań przez biegłego specjalistę. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia. Do podobnego wypadku doszło w połowie marca bieżącego roku w Czyżowie, tam również kierujący samochodem marki Honda z nieustalonych przyczyn zjechał do rowu. Wypadek ten również okazał się śmiertelny, zginęły wtedy dwie osoby – kierujący (27 lat) oraz pasażer (29 lat),

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022