carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-03

Śmiertelny wypadek w Kunicach - mężczyzna wciągnięty pod TIRa


Dzisiaj rano tj. 03.02. 2014 r. około godziny 5:34 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego w miejscowości Kunice.

fot. KPP w Wieliczce

Mężczyzna, którego dane na razie nie są znane został potrącony przez Mercedesa z naczepą. Po uderzeniu przez samochód mężczyzna został wciągnięty pod pojazd. Poniósł śmierć na miejscu. Kierowca TIRa był trzeźwy, jest to mieszkaniec powiatu brzeskiego. Jechał w kierunku Dobczyc. Droga zablokowana była prawie do godz. 9:00, zorganizowano objazdy. Policjanci rozpoczęli czynności związane z ustaleniem tożsamości zmarłego mężczyzny oraz okoliczności wypadku. Na miejscu obecny był prokurator.

AKTUALIZACJA godz. 13:40
Policjanci ustalili, że ofiara to mężczyzna 89-lat z gminy Dobczyce Wyszedł wczoraj z domu około południa.......  Nie tak dawno, bo 25 stycznia w Kunicach doszło do innego wypadku, jednak nie tak tragicznego w skutkach. Kierujący fiatem jadąc drogą prowadzącą przez las z niewiadomych przyczyn zjechał nagle na pobocze, uderzył w betonowy przepust, a następnie w drzewo. Niespełna 19-letni kierowca oraz o rok młodszy pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitali. Kierujący był trzeźwy.  


#1 Przegląd Tygodnia: 27.01 – 02.02

 

Śmiertelny wypadek w Kunicach - mężczyzna wciągnięty pod TIRa - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021