hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2015-01-22

Spotkanie autorskie z Katarzyna Kołczewską


Już 28 stycznia o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Katarzyną Kołczewską, lekarzem, blogerką, przedsiębiorcą, a przede wszystkim autorką książek „Kto jak nie ja?” oraz „Idealne życie”.

 
Katarzyna Kołczewska – z wykształcenia lekarz, z wyboru prywatny przedsiębiorca, z zamiłowania autorka książek. O medycynie, związanej z zawodowymi zainteresowaniami pisze w swoich powieściach. Prowadzi bloga „Wyższy poziom przedsiębiorczości”, a w 2013 roku znalazła się w gronie 10 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Uważa, że sukces w biznesie osiągnęła dzięki kierowaniu uniwersalnymi wartościami, dlatego zajmuje się propagowaniem przedsiębiorczości uczciwej i etycznej.

Na spotkanie z Panią Katarzyną zapraszamy wszystkich zainteresowanych już 28 stycznia 2015 roku o godz. 18:00 do sali na poddaszu wielickiej biblioteki. Wstęp wolny, ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy jednak o zgłoszenie chęci przybycia oraz odbiór zamówień w Dziale Literatury Pięknej naszej książnicy.

Zapraszamy!


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021