.


Opublikowano: 2018-05-10

Spotkanie autorskie z Wojciechem Jagielskim19 maja, o godz. 13:00 zapraszamy do Kampusu Wielickiego na spotkanie autorskie z Wojciechem Jagielskim, reporterem, dziennikarzem, byłym korespondentem wojennym, autorem książek Modlitwa o deszcz, Wieże z kamienia, Nocni Wędrowcy, Wypalanie traw, Wszystkie wojny Lary, Na wschód od zachodu, zajmującym się problematyką Afryki, Azji Środkowej i Kaukazu.


Rozmowę poprowadzi Katarzyna Pruszkowska-Sokalla, a wydawnictwo ZNAK zapewni możliwość zakupienia książek autora. Na spotkanie z autorem obowiązuje wstęp wolny. Pana Wojciecha Jagielskiego będziemy gościć dzięki uczestnictwu wielickiej biblioteki w programie Dyskusyjnych Klubów Książki, realizowanym i finansowanym przez Instytut Książki.

Zapraszamy: 19 maja 2018, godz. 13:00, Kampus Wielicki, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105 w Wieliczce, niedaleko pętli MPK Wieliczka Kampus, wstęp wolny.

Spotkanie odbędzie się w ramach 8. Wielickiego Dyktanda, na które serdecznie zapraszamy. Na sam konkurs obowiązuje jednak rejestracja – więcej informacji oraz regulamin znajdziecie TUTAJ.

Dołącz do naszych wydarzeń na Facebooku:

8. Wielickie Dyktando

Spotkanie z Wojciechem Jagielskim


   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022