hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-09-12

Spotkanie z Iwoną Kienzler w Wielickiej MediateceJuż dziś podczas wydarzenia Wehikuł Czasu - Dzień z Historią Średniowiecza na wielbicieli książek historycznych czekać będzie nie lada gratka - spotkanie z ✍️ Iwoną Kienzler - autorką bardzo popularnych książek non-fiction z zakresu historii.


Na zakończenie tego wyjątkowego dnia w realia epoki przeniesie nas rozmowa wokół książki „Wierny mąż niewiernych żon. Władysław Jagiełło".  Spotkanie rozpocznie się o godz.18.00 w sali kinowej Wielickiej Mediateki. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
   
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza