hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-11-09

Spotkanie z Jarosławem Kretem w Wielickiej MediateceZapraszamy do Wielickiej Mediateki gdzie 19 listopada odbędzie się spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem.


Spotkanie zatytułowane „Podróże Jarosława Kreta” rozpocznie się o godzinie 20:00 w Sali kinowej Wielickiej Mediateki. Jarosław Kret to znany prezenter pogody, dziennikarz oraz podróżnik. Spotkanie zorganizowane jest przez Bibliotekę Miejską w Wieliczce i dofinansowane dzięki uczestnictwu wielickiej biblioteki w programie Dyskusyjnych Klubów Książki, realizowanym przez Instytut Książki.

Wszelkich informacji udziela Wypożyczalnia Główna, tel.: 12-385-88-11
wypozyczalnia@biblioteka.wieliczka.eu
Wstęp wolny!   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021