hyundai


.mazda

Opublikowano: 2021-09-16

Spotkanie z Tomaszem Marczyńskim w Wielickiej MediateceW najbliższy piątek 17 września w Wielickiej Mediatece odbędzie się spotkanie z Tomaszem Marczyńskim i promocja jego książki.


Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na spotkanie z Tomaszem Marczyńskim, którerozpocznie się w Mediatece przy placu Sklimowskiego 3 o godzinie 17:00. Tomasz Marczyński polski kolarz szosowy z wieloma sukcesami sportowymi, pochodzący z Małej Wsi. Zawodnik profesjonalnej grupy Lotto Soudal, na co dzień mieszkający w Hiszpanii.   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021