hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-19

Stopa/Ślęczka Rally Team Drużyną Dekady Małopolski w Powiecie WielickimW sobotę 19 lutego 2021 roku, podczas wirtualnej gali Plebiscytu Sportowego „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”, która odbyła się online zaprezentowano laureatów plebiscytu Sportowiec Dekady. W gronie nagrodzonych znaleźli się „rajdowcy” Filip Stopa i Rafał Ślęczka tworzący zespół rajdowy pn. Stopa/Ślęczka Rally Team, głosami czytelników zajmując 1. miejsce w kategorii DRUŻYNA DEKADY w powiecie wielickim.


Pamiątkowe dyplomy potwierdzające zdobycie tytułu DRUŻYNY DEKADY w powiecie wielickim i medale Plebiscytu Sportowego z powodów pandemii koronawirusa, do zawodników zostały przesłane pocztą. Dotychczasowe sukcesy podczas wspólnych startów Filipa Stopy i Rafała Ślęczki to w 2018 roku zdobycie podwójnego Mistrzostwa Polski w Grupie I PZM 5 oraz w 2019 roku zdobycie Wicemistrzostwa Polski w Klasie FIA 4/J2 w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Rafał Ślęczka: „W imieniu swoim, Filipa oraz całego naszego Zespołu Rajdowego Stopa/Ślęczka Rally Team, Szanownej Kapitule Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego za nominację, a naszym wspaniałym kibicom rajdowym i czytelnikom należą się gromkie brawa oraz serdeczne podziękowania. Drugi raz z rzędu w Plebiscycie Sportowym stajemy na podium zajmując 1. miejsce „wyprzedzając” konkurencję. Dziękujemy również wszystkim naszym partnerom i sponsorom, którzy pomagają nam w startach w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Trzymajcie za nas mocno kciuki w sezonie 2021”.

Plebiscyt Sportowy „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” to najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. Od kilku lat plebiscyt jest prowadzony w szerokiej formule, w której głosami czytelników nagradzani są nie tylko zawodnicy, lecz także trenerzy, drużyny i ludzie sportu wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli. Patronat honorowy nad plebiscytem objął Tomasz Urynowicz – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz prof. Andrzej Klimek – Rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.


Stopa/Ślęczka Rally Team Drużyną Dekady Małopolski w Powiecie Wielickim - zobacz zdjęcia
   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka